המדור לחיפוש דירות: ירושלים | דירות להשכרה בירושלים

המדור לחיפוש דירות סורק קבוצות פופולריות בפייסבוק שעוסקות בדירות להשכרה ומציג רשימה מרוכזת של הודעות רלוונטיות.

רוצים לקרוא עוד קצת על היכולות של האתר? כל זאת ועוד בדף ה"אודות" של המדור...


Loading...   טוען דירות להשכרה...

ניהול חסומים

רשימת החסומים כוללת משתמשים שההודעות שלהם מוסתרות לחלוטין. נכון להיום, חסמתם את המשתמשים ברשימה להלן. במסך זה תוכלו לבחור בשמותיהם ולשחרר אותם מחסימה.

ביטול חסימה

אודות

אז הגיע הזמן לחפש דירה, ונכון שאפשר להשתמש בלוחות המסורתיים, אבל בימינו ממילא כל הדירות השוות מתפרסמות בפייסבוק, בין חברים ובקבוצות ייעודיות. איפה הבעיה? הבעיה היא שיש מליון קבוצות שונות בכל עיר, שכל תגובה או לייק מקפיצים הודעה שכבר קראתם, שאתם צריכים לקרוא שוב ושוב את אותה הודעה בקבוצות שונות, שאי אפשר לחפש ולסנן הודעות ובקיצור - שהפייסבוק הוא פלטפורמה מעולה לשיתוף מידע, אבל בטח לא פלטפורמה שתפורה במיוחד עבור חיפוש דירות.

"המדור לחיפוש דירות" מנסה לגשר על הפער הזה, ולהפוך את חווית חיפוש הדירות בפייסבוק לנוחה יותר, יעילה יותר, מהירה יותר וחכמה יותר. "המדור" מרכז את ההודעות מכל הקבוצות השונות ברשימה אחת, מסנן כפילויות, ממיין, מסמן הודעות חדשות מול הודעות שנקראו כבר, מדגיש מילות מפתח ומאפשר לצפות במיקומים על גבי מפה. בנוסף, הוא מאפשר להתחבר עם חשבון הפייסבוק, וכך לסנכרן את ההודעות שקראתם בעבר בין מחשבים שונים, והוא מותאם לחלוטין לסמארטפון, כדי שחלילה לא תפספסו את דירת חלומותיכם גם אם אתם בדרכים.

אז מה המדור יודע לעשות?

  • הוא יודע למשוך את ההודעות מכל הקבוצות השונות העוסקות בדירות להשכרה בעיר מסויימת ולהציג אותן במרוכז.
  • הוא יודע למיין את ההודעות לפי תאריך הפרסום (ולא תאריך התגובה האחרונה) כך שהודעות חדשות תמיד יוצגו לפני הודעות ישנות.
  • הוא יודע לסמן הודעות שהתווספו מאז הביקור האחרון.
  • הוא יודע לזהות כתובות ומיקומים מתוך ההודעות ולהציג אותם על גבי מפה.
  • הוא יודע לחשב את מסלול התחבורה הציבורית מכתובות ומיקומים על גבי המפה ליעד נבחר, ויודע להעריך כמה זמן הנסיעה תארך.
  • הוא יודע להדגיש ולצבוע מילות מפתח, וכך לאפשר סריקה מהירה של הודעות.
  • הוא מאפשר להפעיל סינון על הקבוצות במקרה שהמשתמש לא מעוניין לראות הודעות מקבוצה מסויימת.
  • הוא יודע לסנן הודעות כפולות ואף להסתיר אותן לחלוטין.
  • הוא מאפשר לבצע חיפוש בהודעות המוצגות.
  • הוא מאפשר לסמן מודעות נבחרות על מנת לחזור אליהן מאוחר יותר.

שאלות נפוצות

מדוע לא ניתן לבצע סינון המסתיר הודעות בעלות מילים מסוימות?
האתר תומך כיום ב"סינון חיובי" - המאפשר להציג את כל ההודעות שכוללות מילות מפתח מסוימות. הוא לא תומך ב"סינון שלילי", המסתיר את כל ההודעות שכוללות מילות מפתח מסוימות. הסיבה לכך היא שב"סינון שלילי", בניגוד ל"סינון חיובי", הפוטנציאל לפספס הודעה רלוונטית הוא הרבה יותר גבוה. לדוגמא: נניח ואתם מחפשים דירה לזוג, ולכן מעוניינים להסתיר הודעות שכוללות את המילה "שותפים". במקרה כזה, אתם תסתירו על הדרך גם הודעות שמספרות שהדירה "לא מתאימה לשותפים" או הודעות שבהן אחד המגיבים שאל "האם הדירה מתאימה גם לשותפים?". הייתם רוצים לפספס את דירת חלומותיכם רק בגלל חיפוש לא נכון?
למרות שהאתר לא תומך ב"סינון שלילי" אוטומטי, הוא מנסה לסייע בפסילת הודעות שאינן רלוונטיות במהירות. למשל, המילה "שותפים" ונטיותיה הנפוצות מודגשות באדום, כך שניתן במהירות לאתר את המיקום שלהן בהודעה ולהבין האם מדובר בדירה רלוונטית או שכדאי לעבור להודעה הבאה.
מדוע לא ניתן לבצע סינון על פי פרמטרים (חדר, מחיר וכד')?
האתר אוסף מודעות בטקסט חופשי מהפייסבוק, בניגוד לאתרי לוחות מסורתיים שבהם המשתמשים ממלאים שדות מוגדרים מראש בנוגע למחיר, שטח, מספר החדרים וכו'. לכן, לא תמיד קל למערכת ממוחשבת להסיק מתוך הטקסט החופשי את הפרטים הללו ולייצג אותם בצורת טבלה או לאפשר לסנן על פיהם. אין מדובר במשימה בלתי אפשרית, אך היא מצריכה משאבים רבים יותר ממה שאתר בסדר גודל כזה יכול להקצות. מכיוון שהצגת המידע בצורת טבלה או סינון על פי פרמטרים עשויים לגרור טעויות רבות, הוחלט שלא להציע אפשרות זו.
מדוע הודעות מקבוצות סגורות אינן מוצגות?
בעבר, היה ניתן לצפות בהודעות מקבוצות סגורות בתנאי שהייתם חברים באותה קבוצה. אולם, למרבה הצער, פייסבוק שינו את מנגנון ההרשאות וכעת הם אינם מאפשרים לאפליקציות חיצוניות לגשת להודעות של קבוצות סגורות. לכן, המדור לא יכול להציג הודעות אלו ברשימת ההודעות.
כיצד ניתן להוסיף הודעות לאתר?
על מנת לפרסם הודעה באתר, יש לפרסם אותה באחת מקבוצות הפייסבוק הרלוונטיות. לאחר מכן, ההודעה תוצג אוטומטית גם באתר.
מהי מדיניות הפרטיות של האתר?
ניתן למצוא את מדיניות הפרטיות של האתר כאן.

מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות הזו נועדה לבאר כיצד אתר זה משתמש במידע אודות גולשי האתר. אנא קראו את מדיניות הפרטיות שלנו בעיון על מנת להבין כיצד אנו אוספים מידע פרטי, משתמשים בו ומגנים עליו במהלך ואחרי הגלישה באתר.

מידע פרטי

לאחר התחברות לאתר עם חשבון הפייסבוק, האתר שומר במסד הנתונים שלו את מזהה הפייסבוק שלכם, את תאריך הביקור האחרון שלכם ואת הדף שבו צפיתם. זאת, על מנת לסמן עבורכם הודעות שנקראו בעבר בביקורכם הבא. המידע הנשמר כולל אך ורק את תאריך ביקורכם האחרון, ולא את היסטוריית הביקורים שלכם. מידע זה נשמר בכל פעם שאתם מבקרים באתר כאשר הנכם מחוברים לחשבון הפייסבוק שלכם.

עוגיות

אתר זה משתמש גם בעוגיות על מנת לשמור את תאריך הביקור האחרון שלכם ואת הדף שבו צפיתם. זאת, על מנת לאפשר למשתמשים שבחרו שלא להתחבר עם חשבון הפייסבוק שלהם להבדיל בין הודעות חדשות להודעות שנצפו בעבר. ניתן להשתמש בשירותי האתר גם בלי לאפשר עוגיות, אך במקרה כזה כל ההודעות תמיד יסומנו כהודעות חדשות.

מסירת מידע לצד שלישי

ככלל, המידע הנצבר באתר אינו נמסר לגורמים חיצוניים. עם זאת, האתר שומר את הזכות למסור מידע לגורמים חיצוניים במידה וידרש לעשות כן על פי חוק, או במקרה של ניסיון לחבל בשירותי האתר או בזמינותו. יש לציין כי האתר משתמש בשירותים חיצוניים כגון Facebook ו-Google Analytics, ואלו עשויים לשמור מידע פרטי בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם.

תאריך עדכון אחרון: 6.6.2015.

משוב

יש לכם הצעה? מצאתם באג? רוצים להוסיף קבוצה? נשמח לשמוע את המשוב שלכם!

חזרה לראש הדף